OPĆINSKI NAČELNIK

Franjo Lehkec

Općinski načelnik

Franjo Lehkec (2017. - )

Prethodni mandati:

2015. - 2017.
2013. - 2015.

Jospi Šipek

Zamjenik načelnika

Josip Šipek (2017. - )

Rad sa strankama Općinskog načelnika i zamjenika Općinskog načelnika:

Srijedom i Četvrtkom od 16:00 do 19:00

Mandati prethodnih načelnika

Ivan Blagus                                        
        Blaženka Počuča                                    
            Sanja Krištofić                
                                Franjo Lehkec  
1997. 1998. 1999. 2000. 2001. 2002. 2003. 2004. 2005. 2006. 2007. 2008. 2009. 2010. 2011. 2012. 2013. 2014. 2015. 2016. 2017. 2018. 2019. 2020. 2021.

Izvješće o radu

Izvješće o radu općinskog načelnika za razdoblje 01.01.2019. - 30.06.2019.
Godišnje izvješće općinskog načelnika za razdoblje od 01.01.2018. - 31.12.2018. 
Izvješće o radu općinskog načelnika za razdoblje 01.01.2018. - 30.06.2018.
Godišnje izvješće općinskog načelnika za razdoblje od 01.01.2017. - 31.12.2017.

Odluke načelnika

Plan prijma u službu za 2020. godinu
Plan prijma u službu za 2019. godinu
Plan prijma u službu za 2018. godinu
Plan prijma u službu za 2017. godinu
Plan prijma u službu za 2016. godinu
Plan prijma u službu za 2015. godinu