Zahvala svima koji su sudjelovali u organizaciji i proslavi Dana naše općine

Ovim putem želim izraziti zahvalnost svima koji su sudjelovali u organizaciji i proslavi Dana naše općine. Posebno želimo zahvaliti OŠ Strahoninec, dječjem vrtiću „Suncokret“, svim udrugama Općine Strahoninec, volonterima, izvođačima i sudionicima programa koji su nas u ova dva dana, svojim talentom i kreativnošću, uveselili i pridonijeli svečanom ozračju  te svim mještanima i ostalim gostima i sudionicima koji su svojim doprinosom obogatili svečanu sjednicu Općinskog vijeća Općine Strahoninec te  manifestacije: likovnu koloniju Hantlariju, Bičijadu, Gulašijadu.

 

Vaša podrška i zajedništvo su ključni za ostvarenje ovakvih događaja koji promiču i jačaju našu zajednicu

Radujemo se budućim zajedničkim projektima i događajima koji će nas dodatno povezati i učiniti našu općinu još ljepšim mjestom za život.